Ancelotti w United?

Ancelotti w United?

online
- bez limitu i za darmo. Poniżej znajdziesz opis i generalną specyfikację wybranego przez Ciebie kanału lub wydarzenia oraz udostępnione przez użytkowników linki do oglądania online. Pamiętaj, że aby oglądać ten kanał w internecie lub aby dodawać link do tego kanału lub wydarzenia jak i wszystkich innych kanałów z kategorii musisz posiadać prawo użytkowania ich bądź prawo do ich udostępniania. Oglądając tv online w serwisach do których trafiasz za pośrednictwem strony TvFreeOnline.pl oświadczasz, że posiadasz prawa aby z tych treści korzystać. Dodając link do Telewizji online oświadczasz, ze posiadasz prawo do udostępniania i rozpowszechniania tegoż dzieła.
«REKLAMA«

Wymagana weryfikacja.


Carlo Ancelotti ma być następcą Louisa Van Gaala na Old Trafford. Holender pracuje wciąż jako menedżer Manchesteru United, ale szefostwo klubu szuka już kandydatów na jego miejsce – informuje Daily Express.

Anglicy zwracają uwagę, że kontrakt Van Gaala jest ważny tylko do końca sezonu 2016/17. Na chwilę obecną włodarze United nie zamierzają go przedłużać i rozglądają się za tym kto mógłby go zastąpić. Jedną z takich osób jest Carlo Ancelotii.

– Tacy ludzie jak on nie zostają długo na bezrobociu. To absolutny szczyt menedżerki – powiedział o Włochu Alex Ferguson.

Obok Ancelottiego wymienia się kandydatury byłych piłkarzy Manchesteru United, a w przeszłości wychowanków Fergusona. Ryan Giggs oraz Gary Neville, bo o nich mowa, rozpoczęli już trenerskie kariery. Ten pierwszy jest w sztabie United, a ten drugi objął w tym tygodniu hiszpańską Valencię.


  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *