1 banner

Przewidywane składy:

wolf

Opis drużyn:

Rewanżowe spotkanie Wolfsburga z Realem Madryt. W pierwszym pojedynku obu drużyn górą była drużyna z niemiec. Po wygranej w prestiżowym spotkaniu z Barceloną na Camp Nou, która może im jeszcze dać szansę na powalczenie o mistrzostwo Hiszpanii, kibice Królewskich spodziewali się łatwego zwycięstwa w mieście Volkswagena. Wolfsburg tymczasem zagrał bardzo dobre spotkanie i już w pierwszej połowie strzelił dwie bramki ustalając wynik spotkania na 2:0. Znajdujący się w trudnej sytuacji w lidze po przegranej 0:3 z Bayerem Leverkusen Wolfsburg był skazywany na pożarcie w rywalizacji z rywalem, a tymczasem Wilki przypomniały o momentami niezłej w tym sezonie grze na swoim stadionie i w pierwszej połowie drużyna Dietera Heckinga strzeliła Realowi dwie bramki, a w drugiej odsłonie dobrze się broniła.

Transmisja:

linia ozdobna

Spotkanie:

2 banner

wolf

Drużyna Manuela Pellegriniego zagrała zaskakująco dobre spotkanie na Parc des Princes i była bliska nawet pokonania gospodarzy, prowadziła w pierwszej połowie, ale ostatecznie pierwsze starcie zakończyło się remisem 2:2. Paryżanie byli faworytem pierwszego spotkania i rzeczywiście niemal przez większość meczu mieli przewagę, ale pierwsi stracili bramkę i w drugiej połowie prowadzili po bramce Rabiota to jednak w tej chwili na pewno nie są faworytami tego dwumeczu nawet w kontekście przebiegu ich rywalizacji z Chelsea w poprzedniej rundzie.