„Messiego z walki o Złotą Piłkę wykluczyła kontuzja”

„Messiego z walki o Złotą Piłkę wykluczyła kontuzja”

online
- bez limitu i za darmo. Poniżej znajdziesz opis i generalną specyfikację wybranego przez Ciebie kanału lub wydarzenia oraz udostępnione przez użytkowników linki do oglądania online. Pamiętaj, że aby oglądać ten kanał w internecie lub aby dodawać link do tego kanału lub wydarzenia jak i wszystkich innych kanałów z kategorii musisz posiadać prawo użytkowania ich bądź prawo do ich udostępniania. Oglądając tv online w serwisach do których trafiasz za pośrednictwem strony TvFreeOnline.pl oświadczasz, że posiadasz prawa aby z tych treści korzystać. Dodając link do Telewizji online oświadczasz, ze posiadasz prawo do udostępniania i rozpowszechniania tegoż dzieła.
«REKLAMA«

Wymagana weryfikacja.


Wendell Lira, rywal Messiego w walce o nagrodę gola roku, uważa, że Argentyńczyk nie zasłużył na Złotą Piłkę. Ta powinna trafić w ręce Neymara.

Lira to piłkarz Villa Nova – brazylijskiego trzecioligowca – który nieoczekiwanie został nominowany przez FIFA do nagrody im. Ferenca Puskasa na najładniejszego gola roku. Jego zdaniem dwumiesięczna przerwa z powodu kontuzji kolana wykluczyła Messiego z walki o Złotą Piłkę.

– Messi był kontuzjowany, a Cristiano Ronaldo nie jest teraz w najlepszym momencie swojej kariery. Na Złotą Piłkę w tym roku najbardziej zasłużył Neymar – powiedział Lira.

W finałowej Trójce plebiscytu FIFA znaleźli się wymienieni powyżej Messi, Ronaldo i Neymar. Ogłoszenie laureata nastąpi 11 stycznia 2016 roku.

Źródło Goal.com


  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *