Robert Lewandowski chce podwyżki.

Robert Lewandowski chce podwyżki.

online
- bez limitu i za darmo. Poniżej znajdziesz opis i generalną specyfikację wybranego przez Ciebie kanału lub wydarzenia oraz udostępnione przez użytkowników linki do oglądania online. Pamiętaj, że aby oglądać ten kanał w internecie lub aby dodawać link do tego kanału lub wydarzenia jak i wszystkich innych kanałów z kategorii musisz posiadać prawo użytkowania ich bądź prawo do ich udostępniania. Oglądając tv online w serwisach do których trafiasz za pośrednictwem strony TvFreeOnline.pl oświadczasz, że posiadasz prawa aby z tych treści korzystać. Dodając link do Telewizji online oświadczasz, ze posiadasz prawo do udostępniania i rozpowszechniania tegoż dzieła.
«REKLAMA«

Wymagana weryfikacja.


Robert Lewandowski chce podwyżki. W tej sprawie jeszcze w tym miesiącu do Monachium uda się menedżer piłkarza – donosi „Przegląd Sportowy”.

Największy sportowy dziennik w kraju informuje, że jeszcze przed ostatnią kolejką Bundesligi Cezary Kucharski, agent Roberta Lewandowskiego, spotka się z władzami piłkarskiego giganta z Monachium. Tematem rozmów ma być podwyżka pensji. Obecnie „Lewy” rocznie zarabia 12 milionów euro, a wg informacji gazety chce zarabiać 3 miliony więcej.

Zdaniem dziennikarzy Bayern znajduje się pod presją, bo ma świadomość, że o Polaka cały czas zabiegają inne kluby – w tym przede wszystkim Real Madryt, który dwukrotnie wysyłał zapytanie ofertowe.

27-latek rozegrał w tym sezonie w barwach Bayernu we wszystkich rozgrywkach 21 spotkań, w których zdobył 20 bramek.


  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *