Artur Boruc nie zagra z Chelsea

Artur Boruc nie zagra z Chelsea

online
- bez limitu i za darmo. Poniżej znajdziesz opis i generalną specyfikację wybranego przez Ciebie kanału lub wydarzenia oraz udostępnione przez użytkowników linki do oglądania online. Pamiętaj, że aby oglądać ten kanał w internecie lub aby dodawać link do tego kanału lub wydarzenia jak i wszystkich innych kanałów z kategorii musisz posiadać prawo użytkowania ich bądź prawo do ich udostępniania. Oglądając tv online w serwisach do których trafiasz za pośrednictwem strony TvFreeOnline.pl oświadczasz, że posiadasz prawa aby z tych treści korzystać. Dodając link do Telewizji online oświadczasz, ze posiadasz prawo do udostępniania i rozpowszechniania tegoż dzieła.
«REKLAMA«

Wymagana weryfikacja.


Ryan Allsop będzie bramkarzem AFC Bournemouth w sobotnim spotkaniu z Chelsea Londyn –poinformował „Sky Sports”. Trener „Wisienek”, Eddie Howe w starciu z „The Blues” nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Artura Boruca i Adama Federiciego.

Boruc zmaga się z urazem kolana, a Federici ma problemy ze stawem skokowym. Z tego powodu działacze klubu z Vitality Stadium zdecydowali się na ściągnięcie z wypożyczenia 18-letniego Jordana Holmesa.

– Ryan Allsop ma duże doświadczenie, ale nie zagrał jeszcze w meczu Premier League przeciwko Chelsea. To będzie dla niego dobry sprawdzian – powiedział Howe.

23-letni Allsop do tej pory wystąpił w jednym meczu w Premier League. W sobotę w spotkaniu z Evertonem zastąpił kontuzjowanego Federiciego.
Źródło: asinfo.


  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *